Barselona Turu THY ile 3 Gece / 4 Gün

4 Temmuz 2022 Pazartesi - 7 Temmuz 2022 Perşembe Tarihleri arası

Yolcu Sayısı Seçiniz

Toplam Tutar
8.921,80 ₺

Özet

Tunus (Hammamet) Turu
Kurban Bayramı Özel!
Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile 
30 Temmuz - 02 Ağustos 2022
3 Akşam Yemeği Dâhil! 
Vizesiz

Tur Programı

1. Gün: 30 Temmuz 2020 Perşembe // İstanbul - Tunus (Hammamet)

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 06.00’da buluşma. Pasaport ve gümrük işlemlerini tamamladıktan sonra Türk Hava Yolları'nın TK 661 sefer sayılı uçuşu ile 08.25’te Tunus’a hareket. Yerel saat ile 09.25’te Tunus’a varış ve alanda bizleri bekleyen aracımız ile Tunus’un tatil merkezi olan Hammamet’e hareket. Otelimize varış ve serbest zaman. Geceleme otelde.

2. Gün: 31 Temmuz 2020 Cuma // Tunus (Hammamet) 

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek tam günlük öğle yemekli Tunis, Kartaca, Bardo Müzesi ve Sidi Bou Said turuna katılabilirler. Başkent Tunis ile başlayacağımız gezimize, Roma Antik kenti olan Kartaca ile devam edeceğiz. Burada öğle yemeğimizi aldıktan sonra birçok Fransız ressam ve müzisyene ilham kaynağı olmuş Tunus’un mavi beyaz küçük cenneti Sidi Bou Said gezimizi gerçekleştirip son durağımız dünyanın en ünlü mozaik müzesi olan Bardo Müzesi'ni geziyoruz. Bardo Müzesi gezimizin ardından otelimize transfer. Akşam yemeği ve geceleme otelde.

3. Gün: 01 Ağustos 2020 Cumartesi // Tunus (Hammamet)

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek tam günlük öğle yemekli Kairouan – El Djem ve Sousse turuna katılabilirler. Turumuz ilk olarak UNESCO tarafından Dünya Mirasları Listesi'ne alınan Kairouan ile başlıyor. Daha sonra Tunus’un bir başka turizm kenti ve Afrika kıtasındaki en etkileyici Roma dönemi harabelerine sahip El Djem ile devam ediyoruz. Ardından Tunus’un 3. büyük şehri olan Sousse’a gezimizi yaptıktan sonra Hammamet’teki otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Dinlenmenin ardından dileyen misafirlerimiz yemekli ve eğlenceli Tunus Gecesi turuna katılabilirler. Show ve müzikler eşliğinde Sheherazade restoranda alacağımız yemeğin ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.4. Gün: 02 Ağustos 2020 Pazar // Tunus (Hammamet) - İstanbul 

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından rehberimizin bildireceği saate kadar serbest zaman. Daha sonra havalimanına hareket. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK 664 sefer sayılı uçuşu ile 17.10’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 21.55’te varış ve turumuzun sonu.