EGE’DE Kİ EĞLENCENİN ADRESİ ‘’ M Y K O N O S ‘’ Türk Havayolları Özel Seferi ile 3 Gece 4 Gün

14 Temmuz 2022 Perşembe - 18 Temmuz 2022 Pazartesi Tarihleri arası

Yolcu Sayısı Seçiniz

Toplam Tutar
14.004,95 ₺

Özet

İstanbul Yeni Havaalanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 09:30’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK 3280 sayılı özel seferi ile saat 12.15’te Mykonos’a uçuş. Yerel saat ile 13.30’da Mykonos’a varış.

Tur Programı

 

1.Gün            İSTANBUL – MYKONOS

İstanbul Yeni Havaalanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 09:30’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK 3280 sayılı özel seferi ile saat 12.15’te Mykonos’a uçuş. Yerel saat ile 13.30’da Mykonos’a varış. Varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen özel araçlarımız ile otelimize transfer . Otele varışın ardından Check-in işlemleri ve serbest zaman . deniz , güneş ,kum ve eğlence için keyifli tatiller . Geceleme otelimizde.

 

2.Gün            MYKONOS

Sabah kahvaltısının ardından deniz , güneş , kum ve eğlence için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile Extra olarak gerçekleştirilecek Öğle yemekli Katamaran turu (175 Euro). Mikonos'un kıyı idillerini kalabalıklar olmadan keşfetmek istiyorsanız, bu katamaran gezisi cevaptır. Bilgili ekibinizin yardımıyla, güney Mykonos, Renya ve Delos çevresinde tenha koylar, bozulmamış plajlar ve arkeolojik alanlar bulacaksınız. O zaman, yüzmek, şnorkel ve sınırsız içecek ile Katamaran’da Akdeniz yemeğinin tadını çıkarın .Turumuzun ardından otelimize transfer . Geceleme Otelimizde .

 

3.Gün            MYKONOS

Sabah kahvaltısının ardından deniz , güneş , kum ve eğlence için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile Extra olarak gerçekleştirilecek Otantik Jeep Macera Turu ( 125 Euro)  . Kıyı şeridindeki bu eşsiz Jeep turu ile adaya gelen ziyaretçilerin çoğunun hiç görmediği Mikonos'un doğal köşelerini keşfedin. Armenistis Deniz Fenerine hayranlıkla bakmak için Houlakia sahili boyunca yola çıkın, daha sonra muhteşem plajları, tarihi bir manastırı ve küçük köyleri alarak daha uzaklara gidin. Serinletici bir yüzme için mola verin ve bir ada tavernasında geleneksel bir Yunan öğle yemeği için serbest zaman. Turumuzun ardından otelimize transfer . Geceleme Otelimizde .

 

4.Gün            MYKONOS - İSTANBUL 

Sabah kahvaltısının ardından otelimizden check-out işlemlerini gerçekleştiriyoruz . Tur yetkilisinin tarafınıza ileteceği Havaalanı transfer saatine kadar serbest zaman . Akşam üstü Mykanos Havaalanına hareket. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Türk Hava Yollarının TK 3281 sayılı özel seferi ile saat 18:30’da İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 19:40’ta İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

mykonos-turu