Uçuş Durumu
Nereden
Nereye
Yolcular
1 Yolcu
-
1
+
-
0
+
-
0
+

Turlar

Dünyanın her bölgesine yüzlerce tur alternatifi sunan Otel Fırsatı, her zaman bütçenize uygun seçenekler ile sizi yurtiçi ve yurtdışında görmediğiniz noktaları keşfetmeye davet ediyor. Avrupa turları, Orta Doğu turları, Asya turları, Uzak Doğu turları, Balkan turları, Karadeniz ve Ege turları gibi onlarca tur seçeneği arasından size en uygun tur fırsatını seçin, görmek istediğiniz yerleri kolayca keşfedin! Yapmanız gereken tek şey, Otel Fırsatı'nın sizlere özel seçtiği tur programlarını takip etmek ve yerinizi ayırtmak.

Gemi Turları

Birbirinden lüks yolcu gemileri ile Akdeniz'den Pasifik'e onlarca farklı rota ile dünyayı deniz yolculuğu ile keşfedebilirsiniz. Ulaşım derdi olmaksızın siz 5* geminizin sunduğu imkanlardan faydalanarak keyifli vakit geçirirken geminiz sizi bir sonraki limana ulaştıracak. Yunan Adaları'ndan Kanarya Adaları'na, Akdeniz'den Baltık'a, Batı Amerika'dan Uzakdoğu'ya onlarca rotadan birini seçin, konforlu seyahatinizin tadını çıkarın.
 

Kültür Turları

Türkiyenin tarihi zenginliklerini ve doğal güzelliklerini keşfetmek, misafirperver ve sıcakkanlı yerel halk ile kaynaşmak için onlarca yurt içi kültür turumuzdan dilediğinize katılabilirsiniz. Ege'den Batı Karadeniz'e, Doğu Anadolu'dan yavru vatan Kıbrıs'a keşfedilecek çok yer var! Ülkemizin dört bir yanı tarih ve doğa harikalarıyla dolu. Fulltrip’in sizler için uygun fiyata sunduğu turları aileniz, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle değerlendirmek için hemen Türkiye Haritası’nı açın ve gitmek istediğiniz yeri seçin. Doğal güzellikleriyle meşhur olan Güney Doğu Anadolu ve Batı Karadeniz Turları doğa severler için adeta biçilmiş kaftan. Bunun haricinde denize girmek isteyenler için sahil şeridini kapsayan turlarımızı inceleyebilirsiniz. Tatil süresi kısıtlı olanlar ise günübirlik veya haftasonu turlarından birisi mutlaka sizin için uygun olacaktır. Tur seçeneklerinden uygun fiyatlarla yararlanmak isterseniz, özellikle tatil dönemleri dışındaki süreleri kapsayan seçeneklere göz atmanızı öneririz. Tur programınızı erkenden planlayıp satın alırsanız, uygun fiyatlarla tatilinizi ayarlayabilirsiniz.