Otel Rezervasyon

Otel Rezervasyon

Otele erken giriş ve geç çıkış yapmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

 
Bu gibi istekler otelin müsaitliğine bağlıdır. Otel, önceden konfirme edilmiş dahi olsa, son anda otelin doluluğuna bağlı olarak bu isteği kabul etmeme hakkına sahiptir. Bazı oteller yarım günlük ya da tam günlük ücret karşılığı bu isteklerinizi onaylayabilmektedir. Detaylı bilgi için müşteri destek ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

 

Sigara içilen odada konaklamak istemiyorum. Ne yapabilirim?

Genelde otel rezervasyonu yaparken otelin genel kuralları ve oda tiplerinin detaylarında bu konuda bilgilendirmeler mevcuttur. Bilgilendirmenin yeterli veya bu konuyla ilgili bilgilendirmenin hiç olmadığı durumlarda 0850 360 38 55 nolu müşteri destek merkezimizi arayarak ya da diğer iletişim kanalları ile bilgi alabilirsiniz.

Evcil hayvanım var Otelde konaklama yapabilir miyim?

Otelin evcil hayvan kabul edip etmediğine ilişkin bilgiyi otel detayında bulabilirsiniz. Otel konaklamasını seçerken filtreleme özelliğinde evcil hayvan uygun seçeneğini işaretlemeniz durumda, bu özelliğe sahip oteller rezervasyon için size sunulacaktır.

Erken Rezervasyon avantajı nedir?

Sezon öncesi dönemde taban fiyatları kullanılmakta ve bu fiyatın üzerinden %50'ye varan indirimlerle müşterilere sunulmaktadır. Bu sayede müşteriler otellerin kapasitesi dolmadan bir çok alternatife ulaşabilmekte, hem uygun fiyatlardan hem de uzun vadede ödeme avantajından faydalanabilmektedir.

İptal Güvence Paketi nedir?

Erken Rezervasyon kampanyasından faydalanarak yapılan rezervasyon işlemleri standart sözleşme koşullarına göre iptal edilemez. İptal Güvence Paketi ile bu durum ortadan kaldırılarak misafirlerimize, otel girişine 72 saat kalana kadar koşulsuz iptal ve değişiklik yapma hakkı tanınmaktadır.

Otele giriş yaptıktan sonra konaklama süresini uzatabilir miyim?

Çağrı merkezimizi arayarak uzatma talebinizi seyahat danışmanlarımıza iletebilirsiniz. Müsaitlik doğrultusunda ilgili seyahat danışmanlarımız size yardımcı olacaktır.

Oda fiyatlarına kahvaltı dahil mi ?

Seçtiğiniz oda tipine ve otele göre değişebilir. Bu bilgiyi, seçtiğiniz oda tipinde görebilirsiniz.